OAK LANE Mokotów

Mokotów

scroll

Mokotów – jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza dzielnica Warszawy. Cicha, zielona i dobrze skomunikowana. Wyróżniająca się architekturą na najwyższym poziomie, rozrywką i kulturą, sklepami i parkami. Miejsce, które bezapelacyjnie wygrywa wszystkie rankingi mieszkaniowe.

Nie da się ukryć, że ogromną zaletą Mokotowa jest ilość terenów zielonych. Właściwie z każdego miejsca blisko jest do jednego z urokliwych i dużych parków – w sąsiedztwie znajdują się Łazienki Królewskie oraz ogrody: Park Arkadia z Królikarnią, Pole Mokotowskie, Park Dreszera, Morskie Oko czy Park Sielecki.

ZIELONA ENKLAWA

To niezwykle popularne i atrakcyjne miejsca spacerów, relaksu, joggingu, czy wydarzeń kulturalnych. Można się tutaj cieszyć przyrodą i podziwiać zabytki. To wspaniałe miejsce na spacer i uczestnictwo w rozmaitych wydarzeniach kulturalnych, np. koncertach chopinowskich pod gołym niebem.

DOGODNA LOKALIZACJA

Mieszka się tu znacznie spokojniej niż w centrum Warszawy, ale jednocześnie jest się znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Mieszkańcy Mokotowa nie muszą się martwić o długi czas dojazdu do centrum – niezależnie czy wybór padnie na samochód, metro czy tramwaj droga do Centrum zajmie kilka minut, podobnie z włączeniem się do ruchu na trasy wylotowe i autostradę A2 oraz podróżą na lotnisko. Mokotów przecinają ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, baseny, korty tenisowe i inne atrakcje.

Mokotów ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć placówek edukacyjnych – znajduje się tutaj łącznie około 80 prywatnych i ponad 100 szkół państwowych – przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników zawodowych a nawet szkół muzycznych. W tej dzielnicy znajduje się Szkoła Główna Handlowa, Uczelnia Łazarskiego, a także niektóre wydziały Uniwersytetu Warszawskiego. W połączeniu z placami zabaw, to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

Mokotów spełnia najważniejsze kryteria brane
pod uwagę przy wyborze mieszkania.

Zadzwoń do nas